- НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ - http://lviv.nashigroshi.org -

Дорогу у Зимній Воді будуватиме фірма, яка ще півроку тому займалася нотаріатом

26.06.2013 @ 09:25 в НОВИНИ

Зимноводівська сільрада Пустомитівського району Львівської області за результатами відкритих торгів замовила роботи з капітального ремонту дороги по вулиці Крип’якевича в селі Зимна Вода за 1 млн 790,7 тис. грн у ПП “Бізнес Асістанс Україна”. Про це повідомляється у Віснику державних закупівель.

За ці гроші проведуть підготовчі та земляні роботи, улаштування дорожнього одягу, тротуару та пішохідної доріжки, встановлять дорожні знаки та огородження й зроблять розмітку. Роботи планують завершити цього року.

Єдиними конкурентом переможця на торгах було ТОВ “Салон “Архітектура. Будівництво. Дизайн”, чиїми засновниками є член “Фронту змін” Максим Потюк [1] та Валерій Потюк [2], начальник управління охорони культурної спадщини і культурних цінностей ЛОДА, який забуває [3] про орендну плату за ресторан дружини у Пороховій вежі. Утім їх пропозиція була майже на 25 тис. грн дорожчою, а відтак програшною.

Переможець торгів “Бізнес Асістанс Україна” — це фірма, яка згідно з ЄДРПОУ, ще півроку тому займалася нотаріальною діяльністю (діяльність у сфері права) та мала статутний фонд лише 1200 гривень. Згідно з Вісником держзакупівель, це  підприємство жодного разу не перемагало у тендерах, а в інтернеті про “Бізнес Асістанс Україна” взагалі відсутня будь-яка інформація, окрім того, що у грудні 2012 року воно отримало [4] ліцензію.

Згідно із документацією торгів, учасники повинні були подати довідку про виконання аналогічних договорів за останні три роки, а також оригінали листів-відгуків від організацій, з якими укладені аналогічні договори (не менше двох). В інакшому випадку їх пропозиція була б відхилена.

 


Статтю роздруковано з НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ: http://lviv.nashigroshi.org

URL статті: http://lviv.nashigroshi.org/2013/06/26/dorohu-u-zymnij-vodi-buduvatyme-firma-yaka-sche-pivroku-tomu-zajmalasya-notariatom/

URLs in this post:

[1] Максим Потюк: http://ua.convdocs.org/docs/index-136236.html?page=4

[2] Валерій Потюк: http://zik.ua/ua/news/2012/08/08/362829

[3] забуває: http://lviv.nashigroshi.org/2013/05/23/ohorontsyu-pamyatok-valeriyu-potyuku-zahrozhuje-kryminal/

[4] отримало: http://asdev.com.ua/license/list.php?sort=galuz&order=DESC&page=31

Copyright © 2013-2020 НАШІ ГРОШІ - ЛЬВІВ. All rights reserved.