Реконструкція плавального басейну школи у селі на 700 людей коштуватиме понад вісім мільйонів

домажир фотоДомажирська сільрада Яворівського району Львівської області за результатами відкритих торгів замовила реконструкцію комплексу плавального басейну школи під дошкільний заклад і плавальний басейн у ТОВ “Буд-Тайм” за 8,2 млн грн. Про це повідомляється у Віснику державних закупівель.

Мова йде про незавершене будівництво школи у Домажирі, яке хотіли перепланувати під дошкільний навчальний заклад. Кошти на ці потреби обіцяв ще екс-губернатор Львівщини Михайло Костюк у січні цього року. Однак про реконструкцію басейну не згадувалося.

Згідно із документацією торгів, мова йде не лише про будівельні роботи, влаштування обігріву та каналізації, заміни даху, встановлення сантехніки тощо, а й про монтаж пральних та сушильних машин, меблів, зовнішній благоустрій та озеленення. Роботи планують завершити у 2014 році.

У селі Домажир проживає 711 чоловік. У Віснику держзакупівель не повідомляється, якого року побудови стара школа і чому її не завершили.

Власником та керівником ТОВ “Буд-Там” є Іван Шмілик. Товариство зареєстрували у кінці 2010 року у Львові. Згідно з Вісником, це перший тендер, в якому перемогла дана компанія. “Буд-Тайм” має ліцензію на здійснення діяльності у будівництві, пов’язаної із створенням об’єктів архітектури, яка дійсна до лютого 2014 року.

Фото школи у Домажирі http://www.geolocation.ws/v/P/85219880/-/en.

Підтримати нас

Коментарі