НОВИНИ

24.05.2018
23.05.2018
22.05.2018
21.05.2018
18.05.2018
17.05.2018
Всі новини »

ТЕГИ

ДОКУМЕНТИ

Білизну Львівської залізниці перуть виключно члени Партії регіонів

24 Травня 2013

ДТГО «Львівська залізниця» закупила послуги з прання постільної білизни та ковдр на  Ужгородській та Івано-Франківській пасажирській вагонній дільниці. Про це повідомляється у Віснику державних закупівель.

Переможцями торгів в першому лоті стало ТОВ «Фірма «Магістраль ЛТД», зареєстрована в місті Чоп, Закарпатської області, яке запропонувало найменшу ціну на послуги – 6 млн 255 тис. грн. Переможцем у другому лоті стало ТОВ “Струмок”, з ціною 6 млн 511 тис. грн. Фірма з міста Надвірна, Івано-Франківської області.

Засновником «Магістраль ЛТД» є Харута Федір Григорович, член Партії регіонів, депутат Закарпатської обласної ради минулого скликання, а сьогодні голова Громадської ради при облдержадміністрації.

Засновниками підприємства «Струмок» є Янцюк Мирослав Миколайович та Янцюк Василь Миколайович. Останній також є чинним депутатом від Партії регіонів Надвірнянської районної  ради.

ПОДІЛИТИСЯ В СОЦ. МЕРЕЖАХ

НАШІ ГРОШІ Друкувати Друкувати

Tеги | , , ,

  • Читач

    Новина звучить трохи тенденційно. ТОВ “Магістраль ЛТД” пере білизну для залізниці з 1992 року (раніше називалася “Магістраль-сервіс”) – у промислових обсягах у Закарпатті це не здатний робити ніхто (решта підприємств мають значно менші потужності). Ціна – найнижча в Україні, або принаймні, одна з найнижчих. Тендер було виграно у протистоянні з ще більш “регіональною” фірмою з Києва, яка запропонувала, м”яко кажучи, суттєво вищу ціну. Програвши тендер, кияни некоректно зривали його результати через різні формальні скарги в АМКУ та прокуратуру двічі (з минулої осені), внаслідок чого півроку прання робили самі залізничники на застарілому обладнанні – як результат, значно вища собівартість (збитки залізниці), нижча якість (була маса скарг пасажирів) і необхідність залізниці закуповувати нову білизну, на яку вимушено витратили понад 3 млн. грн. Тому не потрібно наголошувати на членстві у ПР засновника товариства – це насправді не той випадок, коли політика допомагала отримати держзамовлення. Не завдяки, а всупереч, як то кажуть. Як доказ – кілька судових процесів товариства з контролюючими органами і іншими суб”єктами владних повноважень, які очолюються теж регіоналами – подивіться Єдиний державний реєстр судових рішень http://www.reyestr.court.gov.ua – тоді Ви по-іншому подивитеся на ситуацію.

  • NashiGroshiLviv

    А в чому тендендійність? В інформації все чітко написано

НАШІ ГРОШІ

24.05.2018
23.05.2018
22.05.2018