- НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ - http://lviv.nashigroshi.org -

Колишня фірма голови адміністрації, “Онур” та екс-депутат поділили 2 мільйони на латання ям у центральному районі Львова

15.05.2013 @ 09:07 в НОВИНИ

Галицька райадміністрація Львівської міськради за результатами відкритих торгів замовила поточний ремонт вулично-шляхової мережі району на 2 млн 329 тис. грн. Про це повідомляється у Віснику державних закупівель.

З цієї суми лише 297 тис. грн дісталося ЛКП “Шляхово-ремонтне підприємство Галицького району”. Понад 2 млн грн розділили три приватні компанії. Найбільше замовлення отримало ПП “Гарантспецбуд” — 1 млн 320 тис. грн. Її власником є сумчанин Андрій Кухтицький, а першим власником був Руслан Кандибор [1], голова Франківської райадміністрації Львова.

Ще 550 тис. грн отримає ТОВ “ОНУР Конструкціон Інтернешнл”, яким володіють Ченінджевіз Онур, Четінджевіз Ісхан та Мемешев Абляміт. А 162 тис. грн – ПП “Дорожні технології” КС, чиїм власником є Петро Соболь, депутат Львівської міськради від “Пори” у 2006-2010 роках. Ця фірма Соболя нещодавно також виграла [2] тендер на будівництво велодоріжок у Львові за 2 млн 652 тис. грн. Кар’єра Соболя тісно пов’язана [3] із міським головою Львова Андрієм Садовим.

Компанії-переможці за 2 млн 329 тис. грн мають проводити ямковий ремонт асфальтного та бетонного покриття, мозаїки, бруківки, тротуарів з плит, а також улаштовувати нове різноманітне покриття: від асфальту до мозаїки.

У Віснику державних закупівель відсутній протокол відхилення пропозицій, тому невідомо, чому у деяких лотах перемогли не найдешевші пропозиції. Зокрема, у другому лоті, в якому перемога дісталася ЛКП “Шляхово-ремонтне підприємство Галицького району”, була значно дешевші пропозиції від ТОВ “Західбуденергозбереження” та ПП “Гарантспецбуд”. Так само у третьому лоті, де перемогло ТОВ “ОНУР Конструкціон Інтернешнл”, свої послуги пропонувало дешевше ТзДВ “Шляхове ремонтно-будівельне управління №65”. Натомість у четвертому лоті, де перемогло “Гарантспецбуд”, була дешевша пропозиція від “Західбуденергозбереження”. 


Статтю роздруковано з НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ: http://lviv.nashigroshi.org

URL статті: http://lviv.nashigroshi.org/2013/05/15/kolyshnya-firma-holovy-administratsiji-onur-ta-eks-deputat-podilyly-2-miljony-na-latannya-yam-u-tsentralnomu-rajoni-lvova/

URLs in this post:

[1] Руслан Кандибор: http://demo-new.city-adm.lviv.ua/adm/district-administration/frankivska/manager

[2] виграла: http://lviv.nashigroshi.org/2013/04/19/eks-deputat-vid-pory-osvojit-dva-z-polovynoyu-miljony-na-velodorizhky/

[3] тісно пов’язана: http://www.pohlyad.com/lvivnews/n/13862

Copyright © 2013-2020 НАШІ ГРОШІ - ЛЬВІВ. All rights reserved.