- НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ - http://lviv.nashigroshi.org -

“Львівсвітло” без пояснень переплатило за кабелі та лампи 625 тисяч гривень

26.04.2013 @ 08:25 в НОВИНИ

Львівське комунальне підприємство “Львівсвітло” за результатами відкритих торгів замовило проводи, стрічки, затискачі на 1,360 млн грн у ТОВ “Захід-Енерго Інвест”. Про це повідомляється у Віснику державних закупівель.

Окрім “Захід-Енерго Інвест” продукцію пропонувалоТОВ “ТФ-К” та ТОВ “Львівська ізоляція”. Остання компанія пропонувала товари на 425 тис. грн дешевше, однак договір підписали із “Захід-Енерго Інвест”. У Віснику всупереч законодавству відсутній протокол відхилення пропозицій, тому невідомо, чому товари постачатиме не “Львівська ізоляція”. 

ТОВ “Захід-Енерго Інвест” — нова компанія, зареєстрована менше року тому у Городку Львівської області. Єдиний досвід у тендерах — це одночасна перемога в ще одному тендері ЛКП “Львівсвітло” на постачання ламп на 492,5 тис. грн. У цьому випадку також була дешевша на понад 200 тис. грн пропозиція ТОВ “Союз-Світло-Україна”, і відсутній протокол відхилення пропозицій.

Власником ТОВ “Захід-Енерго Інвест” є Олег Борис. 


Статтю роздруковано з НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ: http://lviv.nashigroshi.org

URL статті: http://lviv.nashigroshi.org/2013/04/26/lvivsvitlo-bez-poyasnen-pereplatylo-za-kabeli-ta-lampy-625-tysyach-hryven/

Copyright © 2013-2020 НАШІ ГРОШІ - ЛЬВІВ. All rights reserved.