- НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ - http://lviv.nashigroshi.org -

Дітям у Золочеві купили дуже дорогого масла, бо ніхто не хотів йти на тендер

19.04.2013 @ 08:19 в НОВИНИ

Управління з питань освіти, молоді та спорту Золочівської райдержадміністрації замовило 3700 кг вершкового масла за понад 243 тис. грн у приватного підприємця Надії Ружило. Про це повідомляється у Віснику державних закупівель.

Золочівські освітяни застосували процедуру закупівлі в одного учасника. В обгрунтуванні зазначено, що вони двічі відміняли торги із закупівлі масла через недостатню кількість учасників, тобто їх було менше необхідних двох. “Неукладення договору в найшвидші терміни призведе до зупинки процесу харчування у школах, що буде мати негативні соціально-економічні наслідки”, – також сказано у документі.

Один кілограм замовленого маслаобійдеться у 65,7 грн, що значно вище середньоринкових цін. Згідно з моніторингом Мінекономрозвитку [1], середня ціна за кілограм масла станом на 12 квітня у Львівській області становила 56,82 грн. Наприклад, на початку квітня відділ освіти Жидачівської РДА замовив масло на 59 грн/кг, а в березні відділ освіти Трускавецької міськради — по 47,3 грн/кг та Львівський державний університет внутрішніх справ — по 40,3 грн/кг.

У того ж приватного підприємця, Надії Ружило, управління з питань освіти, молоді та спорту Золочівської РДА без конкурсу замовило рибну продукцію, хлібобулочну продукцію та соки загалом на понад 800 тис. грн. Увесь попередній досвід підприємця у конкурсах – це ще одна перемога у цьогорічному тендері на постачання молока Золочівській міськраді на 314,5 тис. грн.


Статтю роздруковано з НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ: http://lviv.nashigroshi.org

URL статті: http://lviv.nashigroshi.org/2013/04/19/1843/

URLs in this post:

[1] моніторингом Мінекономрозвитку: http://www.me.gov.ua/control/uk/publish/category/main?cat_id=176848

Copyright © 2013-2020 НАШІ ГРОШІ - ЛЬВІВ. All rights reserved.