- НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ - http://lviv.nashigroshi.org -

Бухгалтерка бютівця і «регіоналка» змагалися у тендері львівських військових на реанімобіль

15.04.2013 @ 08:20 в НОВИНИ

Військово-медичний клінічний центр Західного регіону Міністерства оборони України 5 квітня за результатами тендеру уклав угоду з ТОВ «Ілатанмед» на придбання реанімобілю вартістю 899 тис грн. Про це повідомляють “Наші гроші” [1] з посиланням на «Вісник державних закупівель».

Фірма «Ілатанмед» зареєстрована на киянку Ольгу Писану. Вона відома як бухгалтер держпідприємства «Спеціальне конструкторсько-технологічне бюро з дослідним виробництвом» Інституту фізики напівпровідників та ТОВ «Фірма Крас». Держструктуру очолює Федір Саворовський, якому також належить і «Крас». Він отримав мандат депутата від БЮТ на останніх виборах до Голосіївської районної ради в м.Києв.

Єдиним конкурентом на тендері була фірма «Астра-Мед» – дочірнє підприємство компанії «Астра Люкс». Ця фірма належить Ользі Сергеєвій, заступниції голови Солом’янської районної організації Партії регіонів Максима Луцького.


Статтю роздруковано з НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ: http://lviv.nashigroshi.org

URL статті: http://lviv.nashigroshi.org/2013/04/15/buhhalterka-byutivtsya-i-rehionalka-rozihraly-tender-lvivskyh-vijskovyh-na-reanimobil/

URLs in this post:

[1] “Наші гроші”: http://nashigroshi.org/2013/04/13/buhhalterka-byutivtsya-i-rehionalka-rozihraly-tender-lvivskyh-vijskovyh-na-reanimobil/

Copyright © 2013-2020 НАШІ ГРОШІ - ЛЬВІВ. All rights reserved.