- НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ - http://lviv.nashigroshi.org -

У львівські дороги вкатають 53 мільйони. Тепер на розмітку та огородження

08.04.2013 @ 12:45 в НОВИНИ

Служба автомобільних доріг у Львівській області замовила поточний ремонт та експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування державного та місцевого значення у ДП “Львівський Дорсервіс” ВАТ ДАК “Автомобільні дороги України”. Послуги коштуватимуть 53,3 млн грн. Про це повідомляється у Віснику державних закупівель.

У документації торгів вказано, що переможець виконуватиме ремонт та заміну дорожніх знаків, ремонт і влаштування транспортних огороджень, відновлення або нанесення нової вертикальної та горизонтальної розмітки та інше.

Як повідомляли “Наші гроші. Львів”, у лютому ДП “Львівський облавтодор” отримало [1] 435 мільйонів гривень на поточний ремонт мережі автомобільних доріг державного та місцевого значення у Львівській області.


Статтю роздруковано з НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ: http://lviv.nashigroshi.org

URL статті: http://lviv.nashigroshi.org/2013/04/08/u-lvivski-dorohy-vkatayut-53-miljony-teper-na-rozmitku-ta-ohorodzhennya/

URLs in this post:

[1] отримало: http://lviv.nashigroshi.org/2013/02/18/lvivskyj-oblatodor-bude-lataty-yamy-na-dorohah-za-435-miljoniv-hryven/

Copyright © 2013-2020 НАШІ ГРОШІ - ЛЬВІВ. All rights reserved.