- НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ - http://lviv.nashigroshi.org -

“Галнафтогаз” заплатить штраф за самовільне використання ділянки

05.04.2013 @ 08:20 в НОВИНИ

ПАТ “Концерн Галнафтогаз” за рішенням Господарського суду Миколаївської області виплатить 42,4 тис. грн збитків, завданих використанням земельної ділянки площею понад 3 тис. кв. м по вулиці Космонавтів, 93-а у Миколаєві без договору оренди. Про це повідомляється в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Як зазначено у рішенні суду [1], “Концерну Галнафтогаз” від 2008 року належить автозаправний комплекс за згаданою адресою. У липні 2011 році Миколаївська міськрада надала товариству земельну ділянку в оренду на 10 років. Рішенням міськради його також зобовязали укласти договір оренди. Міськрада надіслала свої пропозиції наступного місяця, а потім ще раз у жовтні того ж року.

Однак договір уклали лише у квітні 2012 року, тому товариству нарахували збитки за фактичне використання земельної ділянки. “Концерн Галнафтогаз” не сплатив їх, відтак прокурор Миколаєва звернувся до суду і виграв.

Президентом та головою наглядової ради ПАТ “Концерн “Галнафтогаз” є Віталій Антонов [2], який посідає 51-е місце у рейтингу найбагатших українців за версією [3]Forbes” [3].


Статтю роздруковано з НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ: http://lviv.nashigroshi.org

URL статті: http://lviv.nashigroshi.org/2013/04/05/halnaftohaz-zaplatyt-shtraf-za-samovilne-vykorystannya-dilyanky/

URLs in this post:

[1] рішенні суду: http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/30301037

[2] Віталій Антонов: http://www.galnaftogas.com/ua/governance/rada/

[3] “: http://forbes.ua/ratings/1

Copyright © 2013-2020 НАШІ ГРОШІ - ЛЬВІВ. All rights reserved.