- НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ - http://lviv.nashigroshi.org -

У міськради відсудили півтора мільйона боргу за реконструкцію котельні

25.03.2013 @ 08:20 в НОВИНИ

Управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради за рішенням [1] Господарського суду Львівської області виплатить ТОВ “Енергозберігаючі технології” 1,5 млн грн боргу. Окрім того ще 29 тис. грн інфляційних втрат, майже 11 тис. грн 3% річних та понад 30 тис. грн судового збору. Про це повідомляється в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

У рішенні повідомляється, що у 2010 році управління та “Енергозберігаючі технології” уклали договір, згідно з яким товариство мало виконати коригування проектно-кошторисної документації та власними силами провести реконструкцію на об’єкті “Винос підвальної котельні з СШ №20 на вул. Скидана, 18, підключення до дитячого навчального закладу №55 на вул. Донецькій, 22 та реконструкція системи опалення, каналізації і газопостачання в даних навчальних закладах”. Сума договору – 2,8 млн грн.

Проте, управління в обумовлені строки не здійснило оплату за виконані роботи в сумі 1,5 млн грн згідно договору підряду та додаткових до нього угод.

Рішення ще може бути оскаржене до Львівського апеляційного господарського суду. 


Статтю роздруковано з НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ: http://lviv.nashigroshi.org

URL статті: http://lviv.nashigroshi.org/2013/03/25/u-miskrady-vidsudyly-pivtora-miljona-borhu-za-rekonstruktsiyu-kotelni/

URLs in this post:

[1] рішенням: http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/29982808

Copyright © 2013-2020 НАШІ ГРОШІ - ЛЬВІВ. All rights reserved.