НОВИНИ

20.04.2018
19.04.2018
18.04.2018
17.04.2018
16.04.2018
13.04.2018
Всі новини »

ТЕГИ

ДОКУМЕНТИ

Центр зайнятості у Львові прибере фірма батьків екс-заступника голови адміністрації

20 Березня 2013

Львівський міський центр зайнятості Держцентру зайнятості Мінсоцполітики України за результатами запиту цінових пропозицій замовив прибирання у ТОВ “Лев” за понад 154 тис. грн. Про це повідомляється у Віснику державних закупівель.

ТОВ “Лев” прибиратиме приміщення центру зайнятості площею 4717 кв. м по ціні 3,4 грн/кв.м. Натомість ПП “Охоронна юридична фірма “СКБ – Захід” пропонувало прибирати по ціні 2,84 грн/кв.м, однак з невідомих причин договір заключили саме з ТОВ “Лев”.

ТОВ “Лев” прибирало та охороняло міський центр зайнятості також у 2012 році на загальну суму майже 332 тис. грн.

Власниками ТОВ “Лев” є Марія та Володимир Рудницькі — батьки Олега Рудницького, екс-заступника голови Львівської ОДА, який судиться за свою посаду. У старих публікаціях зазначено, що Рудницький також був почесним президентом компанії “Лев”.

ПОДІЛИТИСЯ В СОЦ. МЕРЕЖАХ

НАШІ ГРОШІ Друкувати Друкувати

Tеги | , , , ,

 • Знаю

  Знайшли про що писати!!! 154 тис. грн. в рік розділити на 12 місяців це по 12 ,8 тис. грн. в місяц. Ще з цих грошей потрібно заплатити податки і виплатити зарплату людям, що прибирають. Оце страшна сенсація. Ви розкривайте міліардні закупівлі в країні, а не займайтесь заказухою від власників “СБК-Захід”. Доречі реальним власником “СБК-Захід” є Олег Кузик, який працює в управлінні по боротьбі з організованою злочинністю Львівської області і мавби боротись з організованою злочинністю а не приймати учась в тендерах по прибиранню і охороні. Ще одне будучи працівником міліції надав журналістам персональні дані засновників фірми “ЛЕВ”, скориставшись доступом до бази УБОЗу “Скорпіон”, зловживаючи своїм службовим становищем в корисних цілях.

 • ВАсиль Васильович

  Журналюги публікують лише ту інформацію за яку їм платять гроші. Ото бридота.

 • Телиця В. В.

  Я обов’язково розберусь з Олегом Кузиким звідки у нього персональні дані.

 • Dzik

  Рудницький Олег до того прибирання ніколи немав жодного відношення. Там цим питанням займається Ярослав Дмитрович його колега. Рудницький займався і займається будівництвом, причому будівництвом комерційної та житлової нерухомості.

 • Журниліст

  Це Вам ще один доказ чому переможцем стала фірма “ЛЕВ”. Тому що вони з досвідом роботи (на ринку вже понад 7 років), професійно підходять до підготовки та подання тендерної документації, на належному рівні виконують свої договірні зобов’язання. Взагалі незрозуміло Ваш закид про те, що фірма виграє багати тендерів? А що тут поганого? Чому у Вас таке предвзяте відношення? Невже так багато заплатили?
  Пишіть про нереальні суми закупівель в країні. Про те як відмивають мільярди гривень на непрозорих тендерах. Не займайтесь “заказухою” бо гидко читати.

  • NashiGroshiLviv

   Шановний журналісте, “Наші гроші. Львів” пишуть про усі закупівлі у Львівській
   області. Перечитайте ще раз уважно нашу інформацію про центр зайнятості. А тоді подумайте, де там є, і чи взагалі там є “заказуха”. Дякуємо за увагу

НАШІ ГРОШІ

21.04.2018
20.04.2018
19.04.2018