НОВИНИ

23.03.2018
22.03.2018
21.03.2018
20.03.2018
19.03.2018
16.03.2018
Всі новини »

ТЕГИ

ДОКУМЕНТИ

Продавець взуття координуватиме таксі у львівському аеропорту

19 Березня 2013

ДП “Міжнародний аеропорт “Львів” імені Данила Галицького визначив агента з координації діяльності між підприємцями-перевізниками щодо надання інформаційно-диспетчерських послуг, здійснення таксомоторних перевезень та території прилеглій до нового аеровокзалу. Ним стало ТОВ “Белтрейд-Україна”. Про це повідомляється на сайті аеропорту.

ТзОВ “Белтрейд-Україна” зі статутником в одну тисячу гривень зареєстровано у липні 2010 року у Львові. Директором та єдиним власником є Марія Зобніна, відома до цього лише як продавець взуття.

Фірма «Белтрейд-Україна» львівським перевізникам невідома. Ні про неї, ні про її власницю не чув також Степан Досяк, голова Львівського осередку ВГО «Українська таксомоторна асоціація». Він заявив, що таксисти взагалі не готові співпрацювати зі львівським аеропортом, оскільки ситуація абсолютно незрозуміла і непрозора.

Як відомо, попереднє визначення таксо-перевізника у львівському аеропорту закінчилося скандалом.  

ПОДІЛИТИСЯ В СОЦ. МЕРЕЖАХ

НАШІ ГРОШІ Друкувати Друкувати

Tеги | , , , , ,

 • Пупсик

  Ну Досяк ще той мужак, він навіть не подзвонив до аеропорту з своєю пропозицією чи питаннями. А УТМА (Досяк її представляє) була офіційно проінформована прно конкурс, так що Досяк в носі. А платити за послуги в аеропорті треба, Бо це бізнес. Не хочуть платити – нехай курять під брамою :). Попередє визначення перевізника – скандал, зате зараз там хвататють за руки іноземців циганського вигляду смердючі бомбили на старих жигулях, які до сих пір платять бандюкам та займають своїми автівками всю передню лінію перед терміналом та 1502, з їх “ненавязливим” сервісом”. Доречі – НГ хоч би звернулись за офіційним коментарем до аеропорту, а не висвітлювали інформацію однобоко. Хоча це їх гарна традиція 🙂

 • NashiGroshiLviv

  А що Ви хочете почути від аеропорту?

 • Пупсик

  Їх точку зору. Хоча б. Чи це тепер не є вимогами до журналістів – ВСЕБІЧНЕ висвітлення інформації ;). Чому саме так?

 • NashiGroshiLviv

  Щира сповідь дирекції львівського аеропорту, чому у конкурсі виграла фірма без жодного досвіду, відома лише тим, що продавала взуття… Схоже на фантастику 🙂

НАШІ ГРОШІ

23.03.2018
22.03.2018
21.03.2018