- НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ - http://lviv.nashigroshi.org -

Для боротьби з терористами міська рада обдарує СБУ технікою на 320 тисяч

13.03.2013 @ 09:07 в НОВИНИ

Координаційній групі Антитерористичного центру при Управлінні Служби безпеки України у Львівській області передадуть у безоплатне користування терміном на 10 років обладнання на 320 тис. грн. Про це йдеться в ухвалі Львівської міської ради.

У програмі “Суспільна стабільність та антитерористичні заходи у місті Львові на 2013 рік”, яку й було затверджено ухвалою, йдеться про те, що ці гроші витратять на серверне обладнання для обробки та накопичення інформації штабу, комп’ютери, обладнання для зв’язку та насадку нічного бачення для спецпідрозділу. У програмі не повідомляється, що робитимуть у міськраді з цим обладнанням, і насадкою для нічного бачення зокрема, після закінчення 10-річного терміну.

Як повідомляли “Н.Г. Львів”, виконком Львівської міської ради минулого року подібним чином обдарував [1] величезним 3-D телевізором та іншою технікою податківців. Щоправда, обладнання надали у безкоштовну оренду на 20 років. 


Статтю роздруковано з НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ: http://lviv.nashigroshi.org

URL статті: http://lviv.nashigroshi.org/2013/03/13/miska-rada-obdaruje-lvivske-sbu-dlya-borotby-z-terorystamy-tehnikoyu-na-320-tysyach/

URLs in this post:

[1] обдарував: http://lviv.nashigroshi.org/2013/02/25/vykonkom-dlya-polipshennya-servisu-kupyv-podatkivtsyam-3d-televizor-pereplatyvshy-20-tysyach-foto/

Copyright © 2013-2020 НАШІ ГРОШІ - ЛЬВІВ. All rights reserved.