- НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ - http://lviv.nashigroshi.org -

Обласна рада за безцінь віддала приміщення в центрі міста підлеглим братів Дубневичів

15.02.2013 @ 12:15 в ГРОШІ ВІД КОЛЕГ

Депутати Львівської облради дали згоду на приватизацію приміщення площею понад 130 м кв. на проспекті Т. Шевченка, 28 у Львові фірмі, яка пов’язана з братами Дубневичами. Як дослідили журналісти “Експресу” [1], таку ласу нерухомість віддали утричі дешевше, аніж вона коштує на ринку.

Як повідомляє видання, у лютому 2010 року це приміщення (а раніше його займало Товариство “Просвіта”) віддали у суборенду ТОВ “Ансвіт” за 8,4 тис. грн щомісячної плати для проведення виставкової, образотворчої та книжкової діяльності і популяризації такої продукції, виробленої в Україні, хоча насправді такої діяльності не провадило.

20 жовтня 2011 року депутати дали згоду на приватизацію цього приміщення тому ж “Ансвіту”. Компанія сплатила за нерухомість по 11,3 тис. грн за м кв, що насправді дуже дешево. Наприклад, Львівська міськрада продала приміщення на вул. Дорошенка по 36 тис. грн за кв. м. Підставою такої ціни стало експертна оцінка ще від 28.12.2009 року. Тепер у приміщенні на проспекті Шевченка відкрили ресторан “Грушевський” [2].

Директором ТОВ “Ансвіт” є Андрій Бучок, який одночасно є співзасновником мисливського господарства “Вепр” на пару з Назаром Гичкою, сином депутата Львівської облради Михайла Гички та зятем ще одного депутата облради Богдана Дубневича. Окрім того, журналісти дослідили, що юридична адреса “Ансвіту” (Львів, вул. Лазаренка, 1) — місце реєстрації підприємств братів Дубневичів.

За інформацією “Наших грошей. Львів”, Андрій Бучок є співвласником “Ансвіту” на пару зі Сві [3]тланою Гедз [3] — заступником генерального директора ТОВ “АПП ”Львівське”, яке належить Богдану та Ярославу Дубневичам. Також Гедз та Бучок є співзасновниками у Професійній спілці ТОВ “АПП “Львівське”. 


Статтю роздруковано з НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ: http://lviv.nashigroshi.org

URL статті: http://lviv.nashigroshi.org/2013/02/15/oblasna-rada-za-beztsin-viddala-prymischennya-v-tsentri-mista-koleham-brativ-dubnevychiv/

URLs in this post:

[1] “Експресу”: http://expres.ua/

[2] “Грушевський”: http://lviv.virtual.ua/index.php?cat=infopolis_restorans&id=3227

[3] Сві: http://pustomyty-rada.gov.ua/gazeta golos narody/35.pdf

Copyright © 2013-2020 НАШІ ГРОШІ - ЛЬВІВ. All rights reserved.